KONTAKT

Skedsmo Kunstforening
Postboks 199
2001 Lillestrøm
Org.nr. 996 226 034

Bankkontonr.1286.25.00332

Styret i LKF


Tina Kjensli: styreleder 
E-post: tinakj@yahoo.com
Tlf. 45 21 77 99 

Arvid Hauge: nestleder
E-post: arvid@omcoslo.com 


Anne Bjerke: kasserer


E-post: anne@malermester.no

Torild Egge, sekretær

E-post: torild51@gmail.com

Kjell Arne Stokland: styremedlem, gallerivaktansvarlig 
E-post: kjell.stokland@gmail.com

Ann-Kristin Bjergene: styremedlem 
E-post: bjergene@runbox.no 

Siri Ann Gabrielsen: varamedlem 
E-post: sirig@skedsmo.kommune.no        


Kjersti Bendixen: varamedlem 
E-post: kbendixen@getmail.no 
  
Per Sundby: varamedlem
E-post: pesundb@online.no 

Anne-Pernille Hoff: varamedlem 
E-post: Annepernillehoff@gmail.com 



Søk om utstillingsplass

Søknader må inneholde relevant billedmateriale / skisser, prosjektbeskrivelse samt cv. 

Vi tar fortløpende i mot søknader. 

Søknad sendes på e-post: skedsmokunstforening@gmail.com

Antatte utstillere vil bli kontaktet.



Besøksinformasjon 

Lillestrøm Kunstforening har sine utstillinger i en gammel sveitservilla i Brogata 2 i Lillestrøm. Huset er sentralt plassert, mellom Rådhuset og Nitelva, siden av Romerike Helsebygg, bare 2-3 minutters gange fra Lillestrøm togstasjon og Lillestrøm Bussterminal. 


Det tar bare 12 minutter med tog fra Oslo til Lillestrøm, og togene går hvert 10. minutt.

Om du kommer med tog til Lillestrøm: Når du kommer ned fra togsporet inn i avgangshall; gå til venstre og ut av hovedutgangen som vender mot bussterminalen. Gå så til venstre igjen forbi bussterminalen og Romerike Helsebygg med Apotek 1 og under Rælingsbrua, så ser du den gråmalte sveitservillaen med grønne karmer som er Brogata 2 foran deg. Velkommen!